Mürekkeple işlenmiş 98. yıl

HAKKIMIZDA

Matbaamız ÖMER LÜTFİ TOKOĞLU tarafından 1957 senesindeTOKOĞLU MATBAASI adıyla Isparta da kurulmuştur. Bu güne kadar gelişerek ve değişerek gelmiş, şirketleşmesini tamamlamış ve TOKOĞLU MATBAA HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ismini alarak bölgesinde,  sektöründe öncü kuruluşlardan olmuştur.

Tipo baskıdan 1985 de ofsete geçerek, baskı öncesi grafik ve film departmanlarını kendi bünyesinde oluşturarak, yöremizde sektöründe örnek bir işletme olmuştur.

2000 li yıllarda tek renk ofsetten çift renk ve dört renk ofset baskı makinelerini bünyesine alarak geçiş yapmış, teknolojik gelişmeye ayak uydurmuş ve kapasitesini artırmıştır.

Baskı sonrası kırım-katlama, varak yaldız, UV lak,  selefon, kutu kesim, kutu yapıştırma makinelerini de makine parkına katarak geniş yelpazede iş üreten, kaliteyi ön plana çıkaran, yenilikçi bir anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

2010 da metalize ve plastik malzemelere de baskı yapabilme kabiliyetini geliştirerek farklılığını ortaya koymuştur.

Bu gelişim süreci içerisinde devamlı olarak, öncü prensibimiz olan müşteri memnuniyeti, Bundan sonraki gelişimimizde de devam edecek, müşterilerimizle beraber, gelişimimiz ve çalışma ilkemiz sürdürülecektir.